Strona VS uaktualniona, Yeah :D
Nie, to nie jest tylko piękny sen - po ponad dwuletniej przerwie strona VS doczekała się newsa! >D W tym czasie sporo się zmieniło: do klanu dołączyli nowi memberzy (witamy! smile), ale również kilka osób opuściło VS lub po prostu przestało grać w JJ2. Powstał też Clan ladder - coś w rodzaju ligi jj2, dla której nasi memberzy zagrali wiele meczy, nie tylko ctf. Oprócz newsa został uaktualniony skład VS (nareszcie.. tongue), z resztą sami zobaczcie. Ogólnie rzecz biorąc, prace na stronie idą w dobrym kierunku. Zachęcam też do odwiedzania naszego forum, które dzięki wam ponownie zaczęło odżywać =P
22 Aug 2009 by Warrior

Test
Hi smile
20 Aug 2009 by Sasik

Nowy Vice-Leader
Nowym Vice-Leader'em [VS] została Sperry, życzymy jej powodzenia na tym odpowiedzialnym stanowisku, GL =P
14 Feb 2007 by Sasik

VerSus vs Wild Devils
Po długiej przerwie wczoraj zagraliśmy kolejnego clanwara - tym razem z polskim klanem WD. Grało się całkiem przyjemnie. Był to już 25 clanwar w naszych dziejach, ciekawe czy dobijemy do 50-tki XD. Jako ciekawostkę można dodać, że był to debiut w naszych barwach dla R3p'a i Sperry, GW.
09 Sep 2006 by Sasik

Ciagle tu jestesmy...
To pierwszy news na tej stronie od kilku miesięcy, sporo się przez ten czas wydarzyło, ale jak widać, nikomu nie chciało się aktualizować tej strony XD
Więc, po kolei:
Po pierwsze chciałem zapewnić, że klan nadal żyje i ma się całkiem dobrze. Niestety nie powiodła się próba rozszerzenia klanu do ET. Po kilku miesiacach istnienia w wyniku odejscia kilku członków dywizja ta się rozpadła, być może kiedys powróci pod nasze skrzydła, ale zobaczymy.
Wrócilismy także przynajmniej na razie do naszej starej strony. Nowa, która mogliscie podziwiać przez ostatnie tygodnie nie jest jeszcze skończona, jesli będzie gotowa, przeniesiemy się być może na nia.
Zaszło trochę zmian na liscie naszych członków, częsć osób odeszła, częsć sami usunęlismy, ktos przyszedł itp. Skład został zaktualizowany.
Poprawiłem także kilka innych działów na stronie, usuwając różne dugi itp. Dodałem także nowy dział - "Awards", w którym będzie znajdował się spis naszych osiagnięć itp.
Otworzylismy także ponownie nasz kanał na IRC. Zapraszam na #vsclan@ Quakenet wink
20 May 2006 by Sasik

Nowy członek & Pierwsze informacje o JJ2WC3
Cooba dołączył do [VS]. Witamy serdecznie, Coob!
ChippieBW, nowy "kierownik" JJ2WC, ogłosił na JCF pewne informacje nt. zblizających się Mistrzostw Świata. Tutaj macie link:
http://www.jazz2online.com/jcf/showthread.php?t=13675
Jesli macie jakies pomysły, po prostu napiszcie tam.
04 Sep 2005 by Maverick

Nowy członek i JJ2-Net
Do [VS] dołączył R3ptile. Witamy go serdecznie w naszym klanie.
Uaktualniliśmy nasz dział z downloadem, teraz wszystkie pliki są już dostępne do pobierania (również pełna wersja JJ2). To samo zrobiliśmy z sekcją Linków na stronie, teraz wszystkie linki są świeże i aktualne.
28 Aug 2005 by Sasik

Rekrutacja & CKA
Do [VS] dołączyło 4 nowych członków - Danyjel, Kikut aka DrunkBunny, Titan i Sperry. Mamy nadzieję, że będą się dobrze czuli w naszym klanie :)
Dodałem także kilka zdjęć do naszego Albumu i trochę komentarzy do naszych cw stoczonych w ramach JJ2WC. HF =P
30 Jul 2005 by Sasik

Wielki Finał JJ2WC II
Zakończył się turniej Jazz Jackrabbit II World Championship II, w którym VS zajęło drugie miejsce, w sumie nie tak źle ;P
21 May 2005 by Sasik

VerSus vs Dark Mercenaries
Wczoraj rozegraliśmy mecz o finał z najlepszym klanem w jj2-DM(Dark Mercenaries).Początkowo mecz miał hostować Reptile.Postawił serwer i poszedł sobie gdzieś tam -__-.Po 20 minutach FireSword i Sasik zadecydowali o zmianie hosta.Został nim Enigma.O liczenie czasu poprosiliśmy Grytolle'a.
08 May 2005 by Maverick

JJ2WC II & Koniec dywizji SC
Zdecydowałem oficjalnie zamknąć nasz klan w SC. Po prostu nie byliśmy wystarczająco aktywni. Być może kiedyś znowu otworzymy klan w SC., albo zaczniemy grać w nową grę, ale na razie jesteśmy klanem tylko w JJ2.
W ostatnim czasie zagraliśmy kilka clanwar'ów. Jeszcze w marcu pokonaliśmy polski klan CB 20-0. W ramach rozgrywek JJ2WC przegraliśmy ( ponownie -_-' ) z klanem CC 4-13, ale za to pokonaliśmy ( również ponownie ^_^ ) klan GpW 26-12, co wraz ze zwycięstwem walkowerem nad FoR dało nam awans do kolejnej rundy rozgrywek. Komentarze i więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie.
01 May 2005 by Sasik

Kilka spraw...
W ostatnim czasie przyjęliśmy trzech nowych członków. Do naszego klanu dołączyli DeDe i Majorek ( ich skill nie jest imponujący, ale mamy nadzieję że szybko wzrośnie ^^ potrzebujemy nowych ludzi smile ), a także powrócił ( po raz kolejny wink ) Eminey, grający obecnie pod nickiem CrushWurst.
Natomiast z klanu odszedł White, który jednocześnie zrezygnował z prowadzenia JazzCenter wassat
18 Mar 2005 by Sasik

Zmiana w Składzie VS
Z naszego klanu odszedł Kikut, był naszym członkiem przez kilka miesięcy i zagrał nawet w jednym cw.
24 Feb 2005 by Sasik

Mały update
Dodałem daty do naszych clanwar'ów. Myślę, że wygląda to teraz nieco jaśniej i lepiej, już wiadomo kiedy z kim graliśmy smile
18 Feb 2005 by Sasik

Strona VS po angielsku
Chciałbym wszystkich powitać na nowej stronie VS. Teraz nasza strona jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Przetłumaczyliśmy wszystkie teksty na angielski z wyjątkiem Kursów JCS i Tileset, ponieważ wydaje mi się, że i tak nie było to konieczne wink
Od dzisiaj nie tylko Polacy mogą czytać o naszym klanie. Również otworzyliśmy nowy dział na Forum VS - 'English Talk', gdzie można pisać wyłącznie po angielsku smile
Chciałbym podziękować Cloudowi, który przetłumaczył ponad 95% strony, Thx smile
Teraz VS jest bardziej międzynarodowe niż kiedykolwiek wcześniej laughing
13 Feb 2005 by Sasik